Україна, 79014, м. Львів, вул. Котика, 4

Тел.:  +380673415603 Факс.: +380322601464,

e-mail: info@mmlab.com.ua
Зуботехнічна лабораторія «MMлаб» функціонує на базі Центру стоматологічної імплантації та протезування «ММ». Нашою основною спеціалізацією є протезування на імплантатах, адже досвід роботи в цій галузі стоматології налічує 12 років. У лабораторії працюють сертифіковані професійні техніки на найсучаснішому обладнанні з використанням новітніх технологій.

Ми швидко та якісно виконаємо для Вас:

1. Литво (каркасів металокерамічних коронок, каркасів металопластмасових конструкцій (в т.ч. з опорою на імплантати), цільнолитої коронки, культевої вкладки, каркасів бюгельних протезів та ін.)


2. Ортодонтичні моделі та капи (діагностичні моделі, а також Ви можете замовити капи різного призначення: для відбілювання, ортодонтичні ретенційні, захисні/спортивні, рентгенівські для імплантатів, для лікування бруксизму)

3. Фрезерувальні роботи - механічні та CAD/CAM( воску та металу при виготовленні бюгельних протезів, телескопічних утримуючих і опорних елементів, індивідуальних атачменів, балочних конструкцій, абатментів, каркасів під без металеві конструкції

4. Металеві та безметалеві конструкції (виготовлення естетичних металокерамічних реставрацій, виготовлення  безметалевих конструкцій (коронки та мостовидні протези, вкладки, накладки і вініри), бюгельне протезування, виготовлення фрезерованих утримуючих елементів, телескопічних коронок